Zafer Mh. Kuzey Sk. No: 24/1 Bahçelievler - Yenibosna / İSTANBUL

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Horasan Kardeşler İzolasyon, kaliteli hizmet ilkesi ile kurulmuştur.
Firmamız ısı yalıtımı uygulamalarında dünyanın da kabul ettiği en iyi yalıtım ürünleri arasında olan «PoliüretanKöpüğü» tercih etmektedir. Yurt dışından ithal edilen poliüretan köpük hammaddeler, ile ek yeri olmayan yekpare uygulanan ve günde 1000 m² ye ulaşan uygulama hızına sahip mobil araçlarımızla Sprey Poliüretan Köpük uygulamalarını en kaliteli şekilde servisinize sunmaktayız.

Misyonumuz
Yalıtım sektöründe, uluslararası kalite standartlarına uygun olarak Ar-Ge araştırmaları ile geliştirdiği ürünleriyle ülke ve dünya ekonomisine katkıda bulunan, çevreye duyarlı, çalışanlarının sağlık ve iş güvenliğini eğitimlerle ön planda tutan, içinde bulunduğu sektöre değer katıp yön veren öncü bir firma olmaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası pazarda, koşulsuz müşteri memnuniyetini amaç edinerek, uluslararası standartlarda ve kalitede üretim yapan, hizmet veren, yalıtım sektörünün öncü ve güçlü firması olmaktır.

Kalite Politikamız
• Yenilikçi olmak; müşteri beklentilerini her zaman ekonomik ve çevreye duyarlı ürünlerle karşılamak…
• Eğitimli ve ekip çalışmalarına yatkın uzman personelle uygulama konusunda müşteri odaklı hizmet vermek…
• Müşteri taleplerini değerlendirerek yeni ürünler geliştirirken kaliteden ödün vermemeyi taahhüt etmek…
Horasan Kardeşler İzolasyon ailesi tüm teknik ekibiyle Siz Değerli Müşterilerimize; daha sağlıklı, daha yaşanabilir ve daha güvenli mekânlar yaratabilmek amacıyla hizmetlerine başlamıştır.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: